مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد

ساخت وبلاگ
چکیده : چندین توصیه نهایی برای بلند کردن ناخن • حفاظت از ناخن‌ها در برابر آب و هوای خشک که می‌تواند موجب خشک... با عنوان : مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد بخوانید :

چندین توصیه نهایی برای بلند کردن ناخن

• حفاظت از ناخن‌ها در برابر آب و هوای خشک که می‌تواند موجب خشکی و شکنندگی ناخن‌ها شود.
• برای بلند کردن ناخن هایتان از جویدن و گاز گرفتن ناخن‌هایتان خودداری کنید.
• هنگام کار با آب و یا ظرف شستن ، دستکش دست کنید ، زیرا آب ناخن‌های شما را ضعیف و شکننده می‌کند.
• مصرف مکمل‌های ۲.۵ میلی گرم بیوتین (نوعی ویتامین B) به بلند کردن ناخن کمک می‌کند. اما مکمل‌‎های دیگر مانند ژلاتین کمکی به بلند کردن ناخن نمی‌کنند.

جلوگیری از برخورد ناخن شما با محصولات زننده. اگر برای مدت طولانی ناخن شما با مواد شیمیایی در تماس باشد، باعث می شود که آن ضعیف شود. برای مثال هنگامی که می خواهید ظرف بشویید، از یک دستکش استفاده کنید تا مواد شوینده با ناخن شما تماس پیدا نکنند.

درمان ناخن خود: برخی مواقع پیش می آید که روی ناخن لکه هایی وجود دارد که شما بهتر است راه درمان آن را پیدا کنید و هرچه سریعتر آنها را برطرف کنید تا ناخن ضعیف و شکننده نشود.

تقویت گردش خود در بدن: هنگامی که بدن شما گردش خون ایده آل داشته باشد، باعث می شود که ناخن شما نیز زودتر رشد کند. بهترین کار برای افزایش گردش خون افزایش تحرک است. شما می توانید به یک باشگاه بروید و در آنجا تمرین کنید یا بسکتبال بازی کنید.

گالری شیک و جدید از انواع مختلف <strong>مدل</strong> <strong>دیزاین</strong> ناخن با <strong>رنگهای</strong> <strong>شاد</strong>

گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شادگالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شادگالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شادگالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شادگالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شادگالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شادگالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شادعکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018,گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شادگالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شادگالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شادگالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد

نویسنده : مدروز تاریخ : پنجشنبه 23 فروردين 1397
موضوعات : آرایش و زیبایی , مدل ناخن ,
برچسب ها : مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد ,
مدل کت و شلوار مردانه 95...
ما را در سایت مدل کت و شلوار مردانه 95 دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 29 تاريخ : پنجشنبه 23 فروردين 1397 ساعت: 8:09