آموزش تزیین کلاه تابستانی زنانه دخترانه

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

می‌آموزد کلاه تابستانی جذابی برای خود تهیه کنید. حتی می‌توانید کلاه خود را با کیف و کفش و لباس‌هایتان ست کنید و از وسایلی هم رنگ لباستان برای تزیین کلاه تابستانی خود استفاده نمایید.

عکس کلاه تابستانی

 
وسایل مورد نیاز برای تزیین کلاه تابستانی

  • کلاه تابستانی بزرگ (مطابق با سلیقه خود یک کلاه انتخاب و خرید کنید. موقع خرید توجه کنید که نوع کلاه بر روی تزییناتی که انجام می‌دهید تاثیر مستقیم دارد.)
  • روبان
  • کاموا زرد رنگ (یا هر رنگ دلخواه)
  • گل آفتاب گردان مصنوعی (یا هر گل دیگری که دوست دارید)
  • برگ‌های مصنوعی
  • چسب حرارتی
  • قیچی
  • مداد یا صابون خیاطی
  • پولک‌های صدفی پلاستیکی
  • رنگ گواش

عکس تزیین کلاه تابستانی


مراحل آموزش تزیین کلاه تابستانی برای خانم‌ها

۱- دور قسمت گرد کلاه را با یک روبان بپوشانید و روبان را به شکل پاپیون گره بزنید. دقت کنید که روبان قسمت پایین پاپیون را برای زیبایی بیشتر طولانی‌تر از طول لبه کلاه ببرید.
زیر روبان را چسب حرارتی بزنید و روبان را روی کلاه محکم کنید.

توجه: رنگ و جنسی که برای روبان روی کلاه انتخاب می‌کنید سلیقه‌ای است، می‌توانید از روبان‌های ساتن یا توری استفاده کنید، روبان را پاپیونی کنید یا ساده گره بزنید.

عکس تزیین کلاه تابستانی


۲- با استفاده از کاموا یک خورشید کوچک روی کلاه بالای قسمت پاپیون درست کنید. شکل خورشید مانندی را با مداد یا صابون خیاطی روی کلاه بکشید. قسمت‌های مدادی را به آرامی یک لایه نازک چسب حرارتی بزنید و کاموا را روی آن شکل دهید. در انتهای کار کاموا را با قیچی ببرید و با اندکی فشار دست، کاموا را روی کلاه محکم کنید.

توجه: به جای شکل خورشید، می‌توانید از شکل‌های متنوع دیگر و کاموا‌های رنگی استفاده کنید و جلوه زیباتری به کلاه تابستانی خود بدهید. مثلا می‌توانید از طرح‌های رنگین کمان، ابر و پرنده هم استفاده کنید.  

عکس کلاه تابستانی خاص


۳- حالا باید گل‌های مصنوعی را اضافه کنید، قسمت وسط پاپیون را چسب حرارتی بزنید و گل را روی آن بچسبانید.
توجه: می‌توانید با پارچه‌های نمدی یا ساتن خودتان گل درست کنید و روی کلاه بچسبانید.

عکس کلاه تابستانی خاص


همچنین بخوانید: ۴ روش ساده ساخت گل نمدی تزئینی


۴- می‌توانید با استفاده از رنگ گواش روی روبان یا قسمت‌های مختلف کلاه را رنگ کنید. دقت کنید که رنگ آمیزی کلاه را با سلیقه انجام دهید تا کلاه را زیباتر کند.

عکس تزیین کلاه بزرگ


۵- پولک‌های صدفی پلاستیکی را با چسب حرارتی در اطراف گل‌ها و خورشید بچسبانید. وقتی به کلاه شما آفتاب می‌تابد این پولک‌ها می‌درخشند و نمای زیبایی به کلاه شما می‌دهند.

عکس تزیین کلاه بزرگ


۶- برگ‌های مصنوعی را در کنار گل قرار داده و با استفاده از چسب حرارتی روی کلاه بچسبانید. اینکه چه میزان برگ را کجای کلاه بچسبانید کاملا به ایده‌ها و خلاقیت شما بر می‌گردد.

عکس تزیین کلاه تابستانی


۷- با گل و برگ و وسایل دیگر تزیین کلاه تابستانی خود را به اتمام برسانید و از داشتن یک کلاه تابستانی منحصر بفرد و خاص لذت ببرید.

عکس تزیین کلاه تابستانی


توجه داشته باشید که این یک نمونه از تزیین کلاه با تم تابستان آفتابی بود. شما می‌توانید تم‌های خاصی را در نظر بگیرید و وسایل لازم برای پیاده کردن تم خود را تهیه و کلاه مورد پسند خود را درست کنید و منحصر بفرد باشید.

...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 27 فروردين 1397 ساعت: 18:45